O NASJAZDA KONNAPENSJONATNASZE KONIEOFERTAPROJEKTGALERIAKONTAKT
Projekt

Nowa oferta w Ośrodku Jeździeckim „Marysieńka”


Ośrodek Jeździecki „Marysieńka” zrealizował projekt pn. „Wzrost konkurencyjności Ośrodka Jeździeckiego „Marysieńka” poprzez wprowadzenie nowych usług oraz udoskonalenie istniejącej oferty”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Ośrodek położony jest w malowniczej okolicy Nadwieprzańskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 20 km od Lublina, w miejscowości Spiczyn. Od zachodu bezpośrednio przylega do rzeki Bystrzycy. Posiada kameralną stajnię z 11 boksami. Na jego terenie prowadzony jest pensjonat dla koni oraz nauka jazdy konnej. Dodatkowo organizowane są wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, kulturalne, zawody jeździeckie. Przy Ośrodku znajduje się pola namiotowe udostępniane przybywającym turystom (także tym z przyczepami campingowymi, motorami).

Aby rozwijać dotychczasową działalność Właściciel Ośrodka przygotował projekt, który został pozytywnie oceniony w naborze wniosków z Programu „Marka lokalna szansą rozwoju przedsiębiorczości na Szlacheckim Szlaku w województwie lubelskim”. Celem projektu jest rozwój oferty turystycznej i kulturalnej w regionie poprzez wprowadzenie nowych usług i rozwinięcie istniejącej oferty w Ośrodku Jeździeckim „Marysieńka”.


Głównymi działaniami projektu są:Całkowita wielkość wydatków wynosi: 99 730,00 PLN (29 533,88 CHF), Operator Dotacji przyznał dofinansowanie w wysokości: 59 830,00 PLN (17 717,96 CHF).

Projekt rozpoczął się 01.05.2015, a zakończył dnia 31.07.2015 roku.

Uwieńczeniem działań była impreza dla turystów oraz mieszkańców regionu. Dzięki realizacji projektu rozwinęła się działalność Ośrodka, a odwiedzający go turyści mogą skorzystać z nowych lub udoskonalonych atrakcji oferowanych przez Beneficjenta projektu.

Szczegółowe informacje na temat Programu Szwajcarskiego można znaleźć na stronach:

http://www.programszwajcarski.gov.pl/

oraz

http://www.swiss-contribution.admin.ch/poland/pl/Home


Lista plików do pobrania:

Ośrodek Jeździecki "MARYSIEŃKA"
Marzena Krzysiak
Spiczyn 101B, 21-077 SPICZYN
NIP: 713-155-44-12
Tel. 606 852 308 - właściciel
Tel. 501 200 764 - instruktor
email:
biuro@osrodek-marysienka.pl
ALLMATIS Mateusz Krzysiak